ZAMÓW ONLINE | dostawa i odbiór osobisty

MENU DOSTĘPNE W ODBIORZE OSOBISTYM I

DOSTAWIE | ZAMÓW ONLINE

Kliknij w przycisk poniżej aby zobaczyć menu w dostawie i dokonać zamówienia.


MENU Zamów online

Płatność za zamówienie przyjmujemy kartą lub gotówką (zarówno w dostawie jak i odbiorze osobistym). Po kliknięciu w przycisk MENU należy wskazać adres dostawy – system poinformuje nas, czy dany adres znajduje się w strefie dostawy. Minimalna wartość zamówienia w dostawie to 40 zł w I strefie i 50zł w strefie II , koszt dostawy to 7 zł w I strefie  i 10zł w II strefie ! 

Nasza restauracja na Targówku wychodzi naprzeciw wymaganiom naszych Gości i oferuje niepowtarzalne dania kuchni polskiej również w dostawie. U nas możesz zamówić pyszny domowy obiad z dostawą do domu czy pracy i cieszyć się ciepłym posiłkiem oraz tradycyjnymi smakami!

Rozumiemy potrzeby naszych Gości!

Jako zespół kucharzy z doświadczeniem, mamy świadomość, że zmiany są kwestiami potrzebnymi i często dają nowe szanse i możliwości. Dlatego sami postanowiliśmy zrobić krok i otworzyć się na Wasze potrzeby. Stworzyliśmy restaurację z kuchnią polską na Bródnie, która oferuje dowozy ciepłych, domowych obiadów. W ten sposób chcemy pomóc Wam cieszyć się naszym jedzeniem, na terenie Targówka, Białołęki oraz pobliskich Ząbek i Marek. Dzięki tej możliwości pokazujemy Wam, że jesteście dla nas ważni i zrobimy wszystko, abyście mogli cieszyć się smakiem naszych potraw!

Jeśli zależy Wam, aby obiad czekał na Was o wyznaczonej godzinie w restauracji z kuchnią polską obok Zacisza, to teraz jest to możliwe. Dzięki formularzowi zamówienia online sami możecie wybrać godzinę odbioru, sposób dostawy czy rodzaj płatności. To my dostosowujemy się do naszych Gości.

Nasza strona oferuje również możliwość dokonania rezerwacji stolika w restauracji z kuchnią polską na Targówku, po to, abyście nie musieli czekać lub martwić się o wolny stolik.

Ciesz się jedzeniem, które znasz i lubisz!

Dla nas najważniejsze jest to, abyście mogli cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami z naszego lokalu. Dlatego proponowane menu restauracyjne dostępne jest również w wersji dowozowej. Znajdziecie tam zestawy lunchowe, dania dla dzieci, zupy czy ciasta. Dodatkowo nasza restauracja położona na osiedlu Bródno, wprowadziła opcję delikatesów. Możecie teraz zamówić naturalne wędliny wykonywane z wieprzowiny złotnickiej, sery czy inne produkty. Chcemy Was nieustannie zaskakiwać i sprawiać, że będziecie mogli próbować nowych potraw. Zależy nam, aby nasza kuchnia polska nigdy Wam się nie znudziła!

Co warto wiedzieć przed zamówieniem jedzenia z dostawą?

Ceniąc Wasz czas oraz pracę naszych pracowników chcemy poinformować Was o kilku istotnych faktach związanych z dowozem jedzenia z naszej restauracji z kuchnią polską na Targówku, na Bródnie. Mimo iż otwieramy się o 12, to dostawa posiłków możliwa jest dopiero od 12:30. Chcemy, aby każdy z Was dostał ciepłe jedzenie przyrządzone ze świeżych i dobrze przygotowanych składników. Ostatnie zamówienia będą dostarczane do Waszych domów do godziny 20. Aby było Wam wygodniej, możecie płacić za swoją smaczną przesyłkę zarówno kartą, jak i gotówką. Dzięki naszym staraniom, dowóz jest możliwy na terenie Targówka, Białołęki oraz pobliskich Ząbek i Marek.

Jeśli marzy Wam się pyszny domowy obiad, charakterystyczny dla kuchni polskiej, a nie macie czasu bądź siły na gotowanie, serdecznie zachęcamy do zamówienia tradycyjnych dań z naszej restauracji W Małym Domku. Znajdziecie nas na Targówku – na Bródnie w pobliżu Zacisza!

kuchnia polska targówek

Gwarantujemy, pyszne i pachnące jedzenie oraz szybką i niezawodną dostawę!